SRS (Airbag – Oro pagalvių) remontas

Turintiems transporto priemones labai svarbu pasirūpinti ir mašinos saugumu. Tai turėtų būti prioritetas, kadangi saugumas reikalingas ir dėl savęs, ir dėl keleivių. Galiausiai dėl visų kitų kelių eismo dalyvių. Vienas svarbiausių komponentų, garantuojantis saugumą, yra oro pagalvės, kurios reikalingos kai sudėtinga situacija kelyje jau iškilo. Tokiu atveju belieka remtis į pačios mašinos funkcionalumą ir be airbag‘ų, deja, jo nebusSRS Airbag remontas
Oro pagalvių remontas yra mūsų kasdienybė, tad puikiai atliekame bet kokius remonto darbus bei šaliname gedimus, kurie gali sumažinti šio saugumo elemento kokybę. Ši paslauga labai dažnai užsakoma dėl to, kad žmonės nori praeiti su savo transporto priemonės techninę apžiūrą. Visgi, tai turėtų būti daroma dėl saugumo. Ir ne tik tada, kai reikalingas remontas, tačiau ir diagnostikos apžiūros metu, kuri garantuoja, kad pagalvė tinkamai veiks, kai to reikės.SRS remontas apima daugelį skirtingų darbų, kuriuos atlieka ne tik mūsų patyrę meistrai, tačiau taip pat ir naudojama speciali įranga, kuri padeda tuos darbus atlikti greitai bei tiksliai. Sutvarkoma oro pagalvių elektronika, kurios gedimai net ir naujos kartos transporto priemonėse yra gana dažni. Taip pat ir išmontuojame pagal poreikius pagalves, taip pat jas įmontuojame. Ne tik priekines, tačiau taip pat ir šonines. Galiausiai, tikriname ir oro pagalvių smūgio daviklius, kurių funkcionalumas leidžia būti ramiu, kad esant poreikiui sistema puikiai veiks ir apaugos Jus.
Airbag remontas mums yra kasdienybė, tad puikiai žinome visas smulkmenas, kurias apima šis saugumo reikalaujantis aspektas. Darbams naudojame geriausios kokybės priemones ir tuo pačiu įrangą, kuri padeda patikrinti sistemos funkcionalumą. Taip pat teikiame garantijas, kurios leis būti ramiu, kad sistema veiks sklandžiai ir tuo pačiu galėsite saugiai kasdien įveikti atstumus su tinkamai sutvarkyta mašinos saugumo dalimi. Tiesa, svarbu pasirūpinti oro pagalvėmis, kurios montuojamos ne tik iš priekio, tačiau taip pat ir iš šonų. Tokiu atveju tinkamai bus apsaugotas ne tik vairuotojas bei šalia jo sėdintis keleivis, tačiau ir visi kiti, kurie yra transporto priemonėje. Kuo daugiau pagalvių iš skirtingų pozicijų ir kuo jos veiks sklandžiau – tuo žmogus gali būti ramesnis dėl saugumo ir tuo pačiu kasdien važiuodamas mašina jaustis ramiu.Jeigu įsigijote dėvėtą transporto priemonę, tokiu atveju siūlome atvykti iki mūsų oro pagalvių apžiūrai. Nerekomenduojame naudoti transporto priemonės iki tol, kol nesate tikras, kad visi saugumo elementai veikia tinkamai. Tinkamai funkcionuojanti pagalvė gali Jums padėti išsaugoti sveikatą ir net gyvybę. Saugokite save ir kitus. Pasirūpinkite, kad Jūsų transporto priemonėje visos sistemos veiktų sklandžiai ir kasdien įveikite atstumus su šypsena bei ramybe veide.