Įpurškimo sistemos remontas

Tinkama transporto priemonės priežiūra gali garantuoti, kad ji visada veiks sklandžiai, kai Jums to reikės ir tuo pačiu bus galima greitai veikti atstumus tokiais keliais, kokie bus. Žinoma, transporto priemonės priežiūrai reikalinga nuolatinė diagnostika, kuri gali užtikrinti, kad net ir patys mažiau gedimai meistrų rankose bus greitai sutvarkomi. Gana dažnai mažus, tačiau labai reikšmingus gedimus sukelia įpurškimo sistemos, kurių tvarkymas gana sudėtingas.Įpurškimo sistemos remontas yra reikalingas tokiu atveju, kai variklis neveikia tinkamai. Kadangi šio elemento paskirtis yra garantuoti, kad variklio darbo režimas paruoš reikalingą kiekį degalų bei oro mišinio, natūralu, kad gedimai daro labai didelę įtaką automobilio eksploatacijai.

Šiuo metu transporto priemonėse yra montuojamos labai skirtingos įpurškimo sistemos, tad tik geras meistras gali ne tik jas puikiai suprasti, tačiau taip pat ir rasti charakteristikas, kurios garantuoja gedimų šalinimą. Dažniausiai komponuojama mechaniškai valdoma sistema, taip pat tokios, kurios papildomai turi elektronines įpurškimo korekcijų sistemas. Taip pat transporto priemonėse galima rasti daugiataškes sistemas, kurios yra papildomai montuojamos su valdymo sistema bei centrines arba tiesioginio įpurškimo sistemas. Variacijų yra dar daugiau, tad kiekvienu atveju reikia domėtis sistemomis, kad pavyktų ne tik greitai rasti gedimus, tačiau taip pat ir efektyviai juos sutvarkyti.

Įpurškimo sistemos remontas ir gedimų paieškos apima trijų svarbiausių sistemos dalių analizavimą: degalų tiekimo, oro kiekio matavimo ir mišinio ruošimo. Priklausomai nuo gedimo dažniausiai tvarkomos problemos yra šios: sistemos sandarumo tikrinimas, oro ir/arba degalų filtro keitimas, purkštukų tikrinimas ir reguliavimas, galiausiai, kaitinamųjų žvakių tikrinimas, jų keitimas ir panašiai. Problemos dydis gali būti didesnis arba mažesnis, tad kuo greičiau gedimas bus rastas, tuo greičiau jis bus ir sutvarkomas.

Įpurškimo sistemos remontas dažniausiai atliekamas gana greitai, tačiau, žinoma, tai priklauso nuo problemos dydžio. Svarbiausia yra nelaukti, kol maži gedimai virta dideliais ir tuo pačiu reguliariai lankytis servise, kur visada sulauksite pagalbos ir tuo pačiu atsakymų į rūpimus klausimus.