ABS ESP patikra ir remontas

Jeigu norite kasdien važiuoti su transporto priemone ir tuo pačiu būti ramiu dėl jos saugumo bei funkcionalumo, tokiu atveju svarbu skirti jai dėmesio ir tuo pačiu reguliariai lankytis pas meistrus, kurie ne tik turi tvarkyti gedimus, tačiau ir jų ieškoti, kai rasti sunku. Vienas svarbiausių saugumo reikalaujančių komponentų yra ABS, kurie garantuoja sklandų stabdymą bet kokiu keliu ir bet kokiomis oro sąlygomis. ABS remontas, žinoma, turi būti atliekamas labai greitai, kai tik matomi gedimai. Tik tokiu atveju galite būti ramus dėl kelionių ir savo bei aplinkinių saugumo.

ABS blokų remontas turi būti paliekamas tik patiems geriausiems savo srities specialistams, kadangi tai darbas, kuris reikalauja smulkmeniškumo bei detalumo. Darbai atliekami įvertinus ne tik gedimo mastą, tačiau taip pat ir išanalizavus transporto priemonės gamintojo nurodymus bei ekspertų rekomendacijas, kurias mūsų meistrai sužino nuolatos tobulindami savo žinias. Abs remontas be geros įrangos yra paprasčiausiai neįmanomas, kadangi reikia atlikti smulkmeniškus darbus, kurie fiksuojami tam tikrų daviklių dėka.

Žinoma, geriausia reguliariai lankytis pas mus, kad pavyktų išvengti didelių gedimų, kurių šalinimas ne tik reikalauja daugiau laiko, tačiau ne visada ir paprastai sutvarkomas. Reguliarus apžiūros metu randami gedimai dažniausiai būna maži, tad ir jų sutvarkymas yra greitas ir paprastas. O be tinkamai veikiančių ABS daviklių bei įrangos – negalima važiuoti, kadangi keliate pavojų tiek sau, tiek kitiems. Norėdami būti maksimaliai ramūs dėl mašinos funkcionalumo bei auto techninės būklės – turite skirti dėmesio bei laiko jos priežiūrai.

Apie apžiūrą informuoja Jūsų auto skydelyje deranti ABS lemputė. Kai ji šviečia, svarbu kuo greičiau į mus kreiptis, kadangi maži gedimai gali virsti dideliais ir tokios transporto priemonės eksploatavimas kelyje yra nesaugus. Juk ABS sistema padeda neužsiblokuoti ratams kai mašina yra stabdoma, o vėsiuoju metų laiku arba po lietaus važiavimas tampa labiau komplikuotas, tad šios sistemos funkcionalumas yra svarbus kaip niekada.

Mūsų komandoje dirba tik patys geriausi specialistai, kurie puikiai išmano visas šios sistemos smulkmenas, tad žino kaip gedimus pašalinti. Taip pat nuolatos tobulinasi seminaruose, kurie padeda išlaisvinti savo įgūdžius dar labiau ir taip užtikrinti geriausias paslaugas net ir reto modelio transporto priemonėms. Savo darbams suteikiame garantiją, tad klientai yra ramūs, kad pasikartojus gedimui dėl mūsų kaltės, jis bus sutvarkytas nemokamai.  Geriausia garantija, kad mūsų paslaugos yra profesionalios, yra klientai, kurie grįžta. Ne tik dėl ABS sistemų, tačiau ir dėl kitų transporto priemonės gedimų, kurie dažniausiai metų eigoje yra neišvengiami.

Rūpinkitės savimi ir investuokite į mašinos priežiūrą reguliariai. Tokiu atveju neteks susidurti su gedimais, o jeigu jie bus – sutvarkyti bus galima greitai, paprastai ir saugiai. Taip, kaip mūsų klientai nori labiausiai.